Liczba wszystkich wykonanych w naszym kraju szczepień przeciwko COVID-19 wynosi 36 485 044, a w pełni zaszczepionych jest 18 927 433 osób. Łącznie do Polski dostarczono 53 910 230 dawek, z czego do punktów trafiło 38 488 580 z nich.

W powiecie ostrowskim przynajmniej jedną dawką zaszczepionych jest 78 146 osób, a tydzień temu było to 77 489. W pełni zaszczepionych w naszym powiecie są 75 552 osoby, a tydzień temu było to 74 521 osób.

Szczegółowe dane dotyczące ilości osób zaszczepionych w poszczególnych gminach powiatu ostrowskiego.

GminaMieszkańcy zaszczepieni min.1 dawkąProcent mieszkańców zaszczepionych min.1 dawką (%)Mieszkańcy w pełni zaszczepieniProcent mieszkańców w pełni zaszczepionych (%)
Ostrów Wielkopolski (m)3856553,93738052,2
Przygodzice (w)587748564846,2
Nowe Skalmierzyce (m-w)709045,4687744
Ostrów Wielkopolski (w)871145,5842143,9
Odolanów (m-w)638243,5616542
Raszków (m-w)520943,8498341,9
Sośnie (w)257939,3250438,2
Sieroszewice (w)373338,6357437

Gmina miejska Ostrów Wielkopolski w rankingu gmin z największą ilością zaszczepionych osób zajmuje 249 miejsce.

Tak wyglądają szczepienia w poszczególnych grupach wiekowych w gminach powiatu ostrowskiego (dane dotyczą szczepienia przynajmniej 1 dawką):

Gmina12-19 lat20-39 lat4059 lat60-69 lat70+ lat
m. Ostrów Wielkopolski186083541219978548298
gm.w. Przygodzice310136221291081995
gm.w. Ostrów Wielkopolski4062067322115861431
gm.m-w. Nowe Skalmierzyce3221798247913761115
gm.m-w. Odolanów2761512230012261068
gm.w. Sośnie115637904470453
gm.w. Sieroszewice1378971299788612
gm.m-w. Raszków27213251824954834

Zobacz również: Najnowsze dane o zakażeniach (5.09.2021)




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments