W Polsce od 27 grudnia 2020 r., gdy rozpoczęły się w Polsce szczepienia przeciw COVID-19, podano ponad 38,6 mln dawek szczepionek, a w pełni zaszczepionych jest 19 830 320 osób.

W powiecie ostrowskim przynajmniej jedną dawką zaszczepionych jest 80 874 osób, a tydzień temu było to 80 404 osób. W pełni zaszczepionych w naszym powiecie są 79 082 osoby, a tydzień temu było 78 474 osób.

Szczegółowe dane dotyczące ilości osób zaszczepionych w poszczególnych gminach powiatu ostrowskiego.

GminaMieszkańcy zaszczepieni min.1 dawkąProcent mieszkańców zaszczepionych min.1 dawką (%)Mieszkańcy w pełni zaszczepieniProcent mieszkańców w pełni zaszczepionych (%)
Ostrów Wielkopolski (m)3966955,43884254,3
Przygodzice (w)608849,8593048,5
Nowe Skalmierzyce (m-w)738147,2723746,3
Ostrów Wielkopolski (w)907747,4886446,3
Raszków (m-w)542645,7530144,6
Odolanów (m-w)663545,2648944,2
Sośnie (w)268841261639,9
Sieroszewice (w)391040,5380339,4

Tak wyglądały szczepienia w poszczególnych gminach powiatu ostrowskiego tydzień temu, w niedziele, 17 października:

GminaMieszkańcy zaszczepieni min.1 dawkąProcent mieszkańców zaszczepionych min.1 dawką (%)Mieszkańcy w pełni zaszczepieniProcent mieszkańców w pełni zaszczepionych (%)
Ostrów Wielkopolski (m)3942955,13854253,9
Przygodzice (w)606049,5589348,2
Nowe Skalmierzyce (m-w)734247719546
Ostrów Wielkopolski (w)903147,1881046
Raszków (m-w)539145,4523644,1
Odolanów (m-w)659244,9643943,9
Sośnie (w)267140,7259239,5
Sieroszewice (w)388840,2376739

Zobacz również; Koronawirus. Najnowsze dane MZ dla naszego regionu




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments