Trwa Kampania Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Narkotyki i dopalacze zabijają”, której hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”.

W promowanie kampanii włączyli się policjanci ostrowskiej komendy. Podczas cyklicznych spotkań z młodzieżą policjanci uświadamiają młodym ludziom, że dopalacze i narkotyki to trucizna i zażywnie ich może wiązać się z poważnym ryzykiem

Ostatnie z tego typu spotkań przeprowadzonych przez ostrowskich policjantów odbyły się w Szkole Podstawowej w Słaborowicach. Spotkanie przeprowadził mł.asp. Bartosz Brzęczkowski oraz sierż.sztab. Karol Grzybowski. O dopalaczach i narkotykach sierż.sztab. Grzybowski mówił też w Szkole Podstawowej w Gorzycach Wielkich.

Natomiast nadkom. Krzysztof Kula wraz z sierż. Patrycją Strumińską i pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzili prelekcje w Szkole Podstawowej w Parczewie. Policjanci spotkali się również z uczniami z ZSP CKU w Przygodzicach, SP Edukator oraz ZSTE w Ostrowie Wielkopolskim.

Jednym z istotnych elementów tego przedsięwzięcia jest spot filmowy nawiązujący treścią do tytułu kampanii oraz jej hasła przewodniego. Jego celem jest upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.

Zobacz również: Dostaliście takiego sms? Nie klikajcie. To oszustwo!!
ŹRÓDŁOKPP Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments