Już w najbliższą sobotę odbędzie się Gala Sportów Walki Octagon No Mercy 10 Gold Edition. O to, czego możemy się spodziewać na gali, jak możemy ją zobaczyć, zapytaliśmy Pawła Wojtaszaka, organizatora ostrowskiej gali.

Przed nami kolejna Gala Sportów Walki. Koronawirus popsuł trochę plany i trochę musieliśmy się naczekać na kolejną galę.

Niestety pandemia pokrzyżowała wiele planów. W poprzednim roku mieliśmy w planach zorganizować aż 4 gale, niestety nie mogliśmy tego zrobić. W tym roku nie chcemy czekać, aż wszystko się poukłada i organizujemy gale bez udziału publiczności w systemie PPV. Była ona długo wyczekiwana przez nas, jak i samych kibiców. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę, 20 lutego. Jubileuszowa gala Octagon No Mercy 10 Gold Edition jest dla nas wyjątkowa, ponieważ inna niż wszystkie, które do tej pory organizowaliśmy.

Inna niż wszystkie? Czego się możemy się spodziewać?

Niestety pandemia spowodowała, że nie możemy wpuścić na galę publiczności. Tym samym nie będzie tej niesamowitej atmosfery, która towarzyszy naszym imprezom. Będzie można ją zobaczyć w systemie PPV, co jest też nowością w naszym wykonaniu. Po gali zostaną również po raz pierwszy przyznane dwa bonusy finansowe: za najlepszą walkę, najlepszy nokaut lub poddanie. Oczywiście nie możemy zapomnieć o tym, gdzie gala się odbędzie. Po raz pierwszy będzie to dyskoteka Manhattan.

Jakie pojedynki nas czekają podczas tej jubileuszowej gali? Kto wystąpi?

Podczas gali odbędzie się 14 pojedynków w MMA i K1. Karta mocna i sportowo zapowiada się bardzo dużo emocji. Odbędą się 4 walki półzawodowe oraz 10 walk zawodowych. Będziemy mogli zobaczyć młodych i ambitnych zawodników, jak i zawodników, którzy mają za sobą walki, a niejednej gali.

W walce wieczoru, w formule MMA 84 kg, zmierzą się Adrian Dudek oraz Dawid Drobina i będzie to eliminator do pasa mistrzowskiego Octagon.

Jak będą mogli zobaczyć ją kibice?

Oczywiście dzisiejsze przepisy nie pozwalają nam zaprosić kibiców na trybuny. Mieliśmy wiele zapytań, kiedy wracamy i zapadła decyzja, że nie czekamy. Wszyscy potrzebujemy trochę rozrywki, chcemy oglądać to, co lubimy. Dlatego walki będzie można zobaczyć po wykupieniu dostępu na stronie octagon-nomercy.pl. Koszt 19,90zł. Oczywiście to nie to samo, co na żywo, ale liczymy, że kibicom spodoba się ta forma i skorzystają z niej.

Planujesz już kolejną, tym razem z udziałem kibiców np. na Arenie Ostrów?

Tak, 10 gala sportów walki miała odbyć się w Arenie Ostrów, niestety nie udało się. Oczywiście jestem w stałym kontakcie z władzami miasta i czekamy na rozwój sytuacji w Polsce i zorganizujemy gale, na jaką miasto Ostrów zasługuje. Doczekaliśmy się pięknej hali, więc teraz tylko czekać jak będą trybuny wypełnione do ostatniego krzesełka.

Gale sportów walki to nie jedyne wydarzenia sportowe, które organizujesz. Co jeszcze w tym roku będziesz chciał zorganizować?

Tak zgadza się sporty walki to tylko część uczuć, które zainwestowałem w sport. Bliskie mojemu serca są również biegi. Organizuje cykl biegów pod hasłem „Powiat Ostrowski Biega”. W tym roku cykl będzie się składał z trzech biegów na dystansie 10 km każdy. Będą również biegi na 5 km, nordic walking i biegi dla dzieci. Nasze imprezy biegowe organizujemy w formie festynu, gdzie bawią się całe rodziny i to w tym jest najfajniejsze.

Dziękuje za rozmowę.

Zobacz również: Pełna karta walk Octagon No Mercy 10 Gold Edition
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

W końcu coś się dzieje