Organizowana przez MSWiA kampania „Narkotyki i dopalacze zabijają” która ruszyła 9 kwietnia we wszystkich jednostkach Policji w kraju realizowana jest również przez ostrowskich policjantów. Tematem spotkań są zagrożenia wynikające z narkotyków i dopalaczy.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego, w ramach kampanii pod hasłem „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” prowadzą szereg spotkań dla dzieci i młodzieży, ostrzegając ich przed zażywaniem narkotyków oraz środków psychoaktywnych.

Celem spotkań jest zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia. Młodzież ma okazję do obejrzenia spotu promującego kampanię.

30 lipca, sierż. sztab. Maciej Karasiński spotkał się z młodzieżą uczestniczącą w warsztatach tanecznych. Tego samego dnia mł.asp. Wojciech Wojtysiak przeprowadził pogadankę dla harcerzy uczestniczących w obozie na terenie Ośrodka Piaski-Szczygliczka, natomiast sierż.sztab. Karol Szczepaniak spotkał się z dziećmi i młodzieżą przebywającą na półkoloniach.

31 lipca sierż. sztab. Piotr Owsiak przeprowadził spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9.
ŹRÓDŁOKPP Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments