Nie żyje Weronika Śliwińska, młoda ostrowianka, wolontariusz wielu finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sztabu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Angażowała się również w działalność sportową. Była córką ostrowskiego radnego Marka Śliwińskiego.

– Ogromna strata dla naszego Sztabu Wieloletnia wolontariuszka, niesamowita dziewczyna, ogromne wsparcie w działaniach naszego Sztabu tak w kilku słowach można opisać Weronikę Śliwińską która niestety zmarła. Wyrazy współczucia dla bliskich Weroniki od całego sztabu WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim – czytamy na profilu WOŚP Ostrów Wielkopolski.

– Wielki smutek i rozpacz. Z głębokim żalem przyjęłam wiadomość o śmierci Weroniki Śliwińskiej. To była wspaniała, młoda ostrowianka. Nieoceniona pracownica Areny Ostrów. Weronika angażowała się w pomoc potrzebującym, była wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieliła się swoim uśmiechem i dobrocią płynącą prosto z serca. Zawsze pełna życzliwości. Łączymy się w bólu z radnym miejskim Markiem Śliwińskim, jego rodziną i najbliższymi. To niewyobrażalna strata – wspomina Weronikę, prezydent miasta Beata Klimek.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia.