Nie żyje zasłużony strażak PSP w Ostrowie – st. kpt. Sławomir Hadryan

0

W dniu 10 lipca 2019 roku w wieku 48 lat zmarł ś.p. st.kpt. Sławomir Hadryan – funkcjonariusz w stanie spoczynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sławomir Hadryan urodził się 22 marca 1971 roku w Ostrowie Wielkopolskim jako syn Janiny i Bolesława. Swoją drogę pożarniczą rozpoczął w roku 1991 wraz z rozpoczęciem nauki w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu, którą ukończył w roku 1993. W tym samym roku 28 czerwca rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej PSP w Ostrowie Wielkopolskim na stanowisku specjalisty – ratownika, z którą był związany do końca swojej zawodowej drogi pożarniczej.

W dniu 27 lutego 2018 roku jako z-ca dowódcy zmiany w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Ostrowie Wielkopolskim przeszedł na emeryturę.

Podczas służby wyróżniony został poprzez nadanie odznaczeń i wyróżnień, do których należą m.in. Srebrny Medal za Zasługi dla Pożarnictwa oraz Brązowa Odznaka Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej.

Jak czytamy na stronie ostrowskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej – „Drogi Kolego w naszej pamięci zostałeś zapamiętany jako ten, którego wysokie kwalifikacje, umiejętności, doświadczenie, naturalna i szczera ludzka życzliwość oraz osobiste zaangażowanie wniosło przez okres pełnionej służby wiele dobrego w funkcjonowaniu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, zarówno przy ul. Staszica, jak i w nowej siedzibie przy ul. Batorego. Zostaniesz w naszej pamięci dowódcą, na którego zawsze można było liczyć.”

Msza Święta zostanie odprawiona 15 lipca 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 10.00 w Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wybickiego 67.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments