Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Grabów nad Prosną, gdzie kierujący pojazdem marki Rover dosłownie „przefrunął” nad rondem.

Jak wynika z ustaleń policjantów 34-letni mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną, kierując pojazdem marki Rover, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego uderzył w wysepkę ronda i „przefrunął” nad nią pojazdem, a następnie uderzył o jezdnię. Mężczyzna próbował uciec z miejsca, lecz uniemożliwił mu to kierujący pojazdem ciężarowym zajeżdżając mu drogę.

Jak się okazało, 34-latek kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie kontrolno-pomiarowe wykazało 1,44 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co daje prawie trzy promile.

W samochodzie oprócz kierowcy znajdowała się 46-letni pasażerka. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała.

Zobacz również: Solidarni z Ukrainą. Dzisiaj wiec poparcia w Ostrowie
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Nie on jeden pofrunął. Kilka lat temu, ch6ba w 2016r, po baletach sylwestrowych przefrunął dziarsko beenką rondo przy ulicy Grabowskiej. Skosił brzózkę, płot targowiska przy Witosa i płot cmentarza. Płot cmentarny do teraz nie jest na nowo wymurowany 😉