Kolejni mieszkańcy naszego regionu zostały w ostatnim czasie oszukane. Pokrzywdzeni mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego stracili łącznie 26,365,00 zł , ale do chwili obecnej zakupionego towaru nie otrzymali.

Trzej mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego zostali oszukani przez nieustalonych do tej pory sprawców za pośrednictwem jednego z internetowych portali aukcyjnych na łączną kwotę strat 26,365,00 zł. Za zakupiony towar wpłacili należną kwotę, niestety do chwili obecnej zakupiony towar nie dotarł do pokrzywdzonych.

Mieszkaniec Ostrzeszowa za pośrednictwem znanego portalu internetowego dokonał zakupu opon samochodowych za kwotę 2360zł. Natomiast dwaj mieszkańcy gminy Kobyla Góra dokonali zakupu szafy za kwotę 18500zł oraz fotelika rowerowego za kwotę 5499 zł. Niestety do chwili obecnej zakupiony towar nie dotarł do pokrzywdzonych.

Dlatego, też policjanci apelują o ostrożność i możliwości opłacenia zakupionego towaru z opcją  tzw.  za pobraniem czyli w trakcie bezpośredniego odbioru od kuriera. Dzięki temu, m.in. inna mieszkanka naszego regionu, która również została oszukana, odzyska wpłacone pieniądze. Informowaliśmy o tej sprawie w tym artykule>> 41-latka znalazł „super ofertę”. Dostała bezwartościowy przedmiot
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments