Popularność ostrowskiego basenu wciąż rośnie. Wczoraj na obiekcie padł rekord frekwencji – to aż 2763 odwiedziny! Od dnia otwarcia – 5 czerwca – odnotowano ponad 23 tysiące odwiedzin. Od minionej soboty na korzystających z Basenu Miejskiego czekały kolejne atrakcje. To nowy bar z ciekawą ofertą gastronomiczną i strefą relaksu, a także zajęcia grupowe przygotowane przez klub SKY Fitness.

 

Ostrowianie, którzy w miniona sobotę odwiedzili ostrowski basen mogli po raz pierwszy skorzystać z nowego baru. To Sun Spot Beach Bar, w którego asortymencie znaleźć można m.in. zimne napoje, mrożoną kawę, świeże lemoniady o różnych smakach, smoothie, tosty, gofry, ciasto dnia, desery, a także naturalne lody. Przy barze powstała strefa relaksu z leżakami, stolikami i parasolami.

– Tego samego dnia, wraz z klubem SKY Fitness, wystartowaliśmy z zajęciami grupowymi na basenie. Przez całe wakacje będzie można wziąć udział w aktywnościach fizycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów – zumbie, wodnym aerobiku, intensywnym treningu pomagającym spalić tkankę tłuszczową (HIIT) i innych – informuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Zajęcia będą odbywać się w lipcu wg harmonogramu:

05.07 godz. 16.00 – ZUMBA,
12.07 godz. 15.00 – brazylijskie pośladki,
19.07 godz. 15.00 – HIIT,
26.07 godz. 16.00 – ZUMBA,

 
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments