W środę, 6 lutego, w ostrowskim Ratuszu podpisane zostały porozumienia z przedsiębiorcami, którzy zaproponowali zniżki na oferowane przez siebie towary i usługi dla seniorów, rodzin wielodzietnych oraz innych przedsiębiorców działających na terenie ostrowa wielkopolskiego i posiadających Ostrowską Kartę Przedsiębiorcy.

10. nowych partnerów przystąpiło do miejskich programów Ostrowska Karta Seniora (OKS), Ostrowska Karta Rodziny 3+ (OKR), Ostrowska Karta Przedsiębiorcy (OKP).  Nowi partnerzy oferują beneficjentom programów zniżki m.in. na usługi gastronomiczne, finansowe, ubezpieczeniowe, instalatorskie, produkty ogrodnicze, okulary i akcesoria optyczne, wyposażenie sypialni.

– To ogromna przyjemność poznać tak przedsiębiorcze osoby, które postanowiły wesprzeć swoją działalnością mieszkańców naszego miasta. Bardzo dziękuję, że przyłączyliście się Państwo do naszych programów, bo dzięki tej współpracy ich oferta staje się bardzo szeroka i jeszcze bardziej atrakcyjna – mówiła podczas podpisania porozumień Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostrowski urząd do tej pory wydał 9750 kart seniora, a do programu przystąpiło 188 partnerów. Kartę Rodziny 3+ wydano 4150 razy, a w programie uczestniczy już 218 partnerów. Do najmłodszego programu dedykowanego lokalnym przedsiębiorcom czyli Ostrowskiej Karty Przedsiębiorcy od 2017 roku przystąpiło 59 firm.

Do programów OKS, OKR 3+, OKP dołączyli:
Sleeping Expert – Ostrów Wielkopolski,
Ostrowskie Centrum Optyczne,
AVIVA Ubezpieczenia Rafał Kempiński,
Zakład Optyczny Andrzej Wendt.

Do programów OKS, OKR 3+ dołączyła firma:
SP KLIMA Szczepan Płókarz

Do programu OKS dołączył:
Catering Chef Damian Gajny

Do programu OKP dołączyły:
VAT SERVICE – Katarzyna Kontek
MULTIAGENCJA Anna Kempińska
Optyk Rodzinny Wiktoria Kurek

Do programu OKR 3+ dołączyła firma:
N. Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments