Podczas porodu w kępińskim szpitalu noworodek upadł na twarde podłoże. Został przewieziony do ostrowskiego szpitala.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 31 października podczas porodu w momencie, gdy miało nastąpić odcięcie pępowiny. Wtedy noworodek jak wynika z nieoficjalnych informacji upadł z wysokości.

Dziecko z uwagi na zewnętrze obrażenia zostało przewieziono na oddział neonatologiczny w ostrowskim szpitalu. Aktualnie stan noworodka jest stabilny.

AKTUALIZACJA:

Szpital w Kępnie wydał oświadczenie w którym między innymi czytamy, że „W dniu 31.10.2022 r. w czasie porodu siłami natury doszło do urazu okołoporodowego u noworodka. Zaprzeczamy jednak, że doszło do upadku dziecka z dużej wysokości i sugerowaniu, jakoby upadło na podłogę. Niezwłocznie po zdarzeniu, w trosce o zdrowie noworodka i celem jego diagnostyki, przetransportowano Go do oddziału neonatologicznego w Ostrowie Wielkopolskim, z którym jesteśmy w stałym kontakcie. Z uzyskanych informacji wynika, że stan dziecka jest stabilny.”

Zobacz również: Potrącił 38-latka i uciekł


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Ja się pytam jak maleńkie dziecko samo upadło? Pielęgniarka powinna za to odpowiedzieć

SKANDAL