W Odolanowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski wręczył rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków na stanowiskach kierowniczych. Nowym Komendantem Komisariatu Policji w Odolanowie został asp. Robert Barczak, kierownikiem Posterunku Policji w Sośniach mł. asp. Marcin Wiertelak.

25 lutego podczas uroczystej zbiórki w Odolanowskim Domu Kultury insp. Piotr Wilkowski – Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim, wręczył rozkazy o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Odolanowie asp. Robertowi Barczakowi – dotychczasowemu kierownikowi Posterunku Policji w Sośniach, który służbę w Policji pełni od 2006 roku.

Pełniącym obowiązki kierownika Posterunku Policji w Sośniach został mł. asp. Marcin Wiertelak, który w Policji służy od 2008 roku. Dotychczas służbę pełnił na Jednoosobowym Stanowisku ds. kryminalnych.

Szef ostrowskich policjantów wręczając rozkazy o powierzeniu na nowe stanowiska wyraził przekonanie, że nowy komendant jak i kierownik sprostają oczekiwaniom i jednostka nadal będzie prezentowała najwyższe standardy zarządzania. Komendant życzył powodzenia na nowych stanowiskach, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w pełnieniu odpowiedzialnej służby.
ŹRÓDŁOostrow-wielkopolski.policja.gov.pl