Fot: pixabay.com

Na wielu profilach na portalu Facebook pojawiają się oświadczenie użytkowników, którzy obawiając się o swoją prywatność, wklejają i rozpowszechniają tak naprawdę nic nieznaczący tekst.

To tylko kolejny łańcuszek, który pojawił się w mediach społecznościowych. Przyklejanie tego łańcuszka, który powraca, co kilka miesięcy w zmienionej formie nie jest w żaden sposób wiążące dla Facebooka, czy innego portalu społecznościowego, gdzie mamy założone konta. W momencie rejestracji akceptujemy regulamin, a tam są określone zasady wykorzystywania danych, jakie umieszczamy.

Pełny regulamin Facebooka, zasady dotyczące danych które portal uzyskuje i sposób korzystania z nich dostępne są pod tym linkiem.

Pełna treść oświadczenia jakie publikują użytkownicy Facebooka.

 

NIE ZAPOMNIJ OSTATECZNY TERMIN JEST DZISIAJ!!! Wszystko, staje się publiczne od jutra. Nawet wiadomości, które zostały usunięte lub zdjęcia, które nie zostały zatwierdzone. To nic nie kosztuje za zwykłą kopię i wklej, lepiej niż przepraszam. Kanał 13 news wspomniał o zmianach w polityce ochrony prywatności facebooka. Nie daję dla facebooka ani żadnego podmiotu powiązanego z facebookiem pozwolenie na korzystanie z moich zdjęć, informacji, wiadomości lub postów, zarówno z przeszłości, jak i przyszłych. Z tym oświadczeniem, zauważyłem na facebooku, że jest surowo zabronione do ujawnienia, kopiowania, dystrybucji lub podejmowania wszelkich innych działań przeciwko mnie w zależności od tego profilu i / lub jego treści. Treść tego profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo (ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu). UWAGA: Facebook jest teraz podmiotem publicznym. Wszyscy członkowie muszą opublikować taką notatkę. Jeśli wolisz, możesz skopiować i wkleić tę wersję. Jeśli nie opublikujesz oświadczenia co najmniej raz, będzie on automatycznie upoważniony do korzystania z Twoich zdjęć, jak również informacji zawartych w aktualizacji statusu profilu. Nie dziel się. Kopiuj i wklej

 

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments