Nowy sprzęt od WOŚP w ostrowskim szpitalu /wideo/ /zdjęcia/

0

We wtorek, 12 listopada, w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste przekazanie w darze od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy najnowszej generacji 80 rzędowego (160-warstwowego) tomografu komputerowego oraz cyfrowego aparatu rentgenowskiego typu Telekomando. W uroczystościach uczestniczył Jerzy Owsiak.

Dzisiaj w ostrowskim szpitalu odbyło się uroczyste przekazanie w darze od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy najnowszej generacji 80 rzędowego (160-warstwowego) tomografu komputerowego oraz cyfrowego aparatu rentgenowskiego typu Telekomando. Wartość przekazanego sprzętu wynosi 4 miliony złotych.

Nowoczesny tomograf komputerowy oraz cyfrowy aparat RTG został zakupiony ze środków 27 Finału WOŚP.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy do tej pory przekazała ostrowskiemu szpitalowi sprzęt i aparaturę medyczną w wartości ponad 4 milionów złotych. Urządzenia z serduszkami Orkiestry pracują już na oddziałach: neonatologicznym, pediatrycznym, chirurgii dziecięcej, laryngologicznym, geriatrycznym, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Pracowni Rentgenodiagnostyki.

Na uroczystości przekazania sprzętu obecny był Jerzy Owsiak- prezes zarządu Fundacji.

Zobacz naszą relację z dzisiejszego przekazania sprzętu dla ostrowskiego szpitala.

Przypominamy również, że jutro odbędzie się spotkanie kandydatów na wolontariuszy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Więcej na ten temat przeczytacie państwo TUTAJ>>>
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments