fot: pfron.org.pl

Na koncie minister Marleny Maląg na portalu facebook udostępniony został dzisiaj post w którym strajkujące kobiety porównane zostały do „watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów„. Minister Maląg na twitterze poinformowała, że doszło do włamania na jej konto.

Dzisiaj o godzinie 12.32 na facebookowym profilu minister Marleny Maląg opublikowany został post, który m.in porównywał strajkujące kobiety do „watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów” oraz „dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory”.

Do tego postu na twitterze odniosła się Marlena Maląg, gdzie poinformowała, że „Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację.”

Jak informuje w opublikowanym komunikacie Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej – „Uwaga informujemy, że konto minister Marlena Maląg padło ofiarą hakerów. Treści publikowane od dziś (tj. 15.12) od godziny 12:30 nie są autorstwa minister Marleny Maląg.”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments