W sobotę, 9 marca w Ostrowie Wielkopolskim na hali przy ulicy Krotoszyńskiej 171 odbędzie się kolejna edycja gali Octagon No Mercy. W tym roku będzie to gala charytatywna, podczas której będą zbierane pieniążki dla 15-letniej Karoliny Olejniczak na dalsze leczenie.

Najważniejszym gościem na gali Octagon No Mercy 7 będzie 15-letnia Karolina, która pomimo tak drastycznej diagnozy zawsze jest uśmiechnięta i miła. Do dnia 02 marca 2017 roku Karolcia prowadziła zwyczajne życie typowe dla nastolatki. Niestety 02 marca 2017 roku cały świat zawalił się. Diagnoza MEDULLOBLASTOMA nowotwór złośliwy móżdżku.

W tym samym dniu operacja w Łodzi w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki „. Po kilku dniach następny zabieg wszczepienie drenażu zewnętrznego. Następnie kolejny zabieg wszczepienie zastawki komorowo-otrzewnowej.

Po operacji Karolcia cierpi na niedowład połowiczny lewostronny, oczopląs poziomy oraz dwojenie obrazu (powikłania pooperacyjne) pokonała bez żadnych przeszkód. Po trzech tygodniach neurochirurgicznej walki Karolcię przewieziono do Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Oddział onkologiczny. Następnie cykle chemioterapii, powikłania, sześciotygodniowa radioterapia. Karolcia obecnie poddawana jest chemioterapii podtrzymującej dla osób źle tolerujących leczenie, której również towarzyszą różnego rodzaju powikłania min. (leukopenia, małopłytkowość, niedokrwistość, hipomagnezemia, hiperferrytynemia, neutropenia, osteoporoza).

Karolinę czeka jeszcze leczenie onkologiczne, a następnie rehabilitacja.

– Na gali charytatywnej odbędzie się 9 pojedynków na zasadach k1 i mma – mówi organizator Paweł Wojtaszak. – Odbędzie się również taka nowości w mojej organizacji tzn. pojedynek dwóch na dwóch, a zmierzą się w nim na zasadach mma bracie pochodzący z Kalisza i bracia pochodzący z Łodzi.

Jak zawsze organizator postarał się w każdym pojedynku o zawodnika pochodzącego z Ostrowa Wielkopolskiego. Jeden pojedynek to starcie dwóch zawodników z Ostrowa, już teraz widać, że wzbudza on najwięcej kontrowersji, a zmierzy się w nim popularny Fit Dzik z Buffim. Pełną kartę walk poznamy w przyszłym tygodniu.

– Podczas gali odbędzie się zbiórka pieniążków na leczenie Karoliny Olejniczak oraz odbędą się również 3 licytacje na ten cel – dodaje Paweł Wojtaszak.

Organizatorzy z uwagi na pojemność sali przeznaczyli do sprzedaży 500 biletów. Do chwili obecnej zostało już 200 sprzedane. Bilety można nabyć w sklepie Octagon w Ostrowie.

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments