W budynku Dawnej Wozowni w Muzeum w Lewkowie zorganizowana zostanie wystawa pokonkursowa 5 edycji konkursu fotograficznego Fujifilm Moment Street Photo Awards.

Fujifilm Moment Street Photo Awards jest to międzynarodowy, otwarty konkurs fotograficzny znany pod polskim tytułem „Uliczny moment”.

Na pokonkursowej wystawie zobaczyć będzie można 55 zdjęć 50 fotografów z całego świata. Celem konkursu jest promocja i wspieranie fotografów działających w gatunku „street photo”. W konkursie udział biorą zarówno robiący zdjęcia profesjonalnie, jak i amatorsko – na całym świecie. Co istotne, nie ma znaczenia czym robią oni swoje zdjęcia – lustrzanką, bezlusterkowcem, analogiem czy smartfonem.

W ciągu czterech lat na konkurs fotografii ulicznej Fujifilm Moment Street Photo Awards przesłano 10 000 zdjęć. Laureatami do tej pory zostali znakomici „streetowcy” z Włoch, Polski, Niemiec, Iranu, Stanów Zjednoczonych i Tajlandii.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 15 marca 2024r. o godzinie 18.00 w budynku Dawnej Wozowni w Muzeum w Lewkowie-Zespół Pałacowo-Parkowy. Wystawa w Lewkowie będzie czynna do 15 kwietnia 2024r.

Zobacz również: Wizja i Skuteczność. Drużyna Starosty Pawła Rajskiego zaprezentowana
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments