W dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce cały czas rośnie zapotrzebowanie na działalność firm kurierskich, które doręczają paczki do konsumentów. Jedną z najpopularniejszych form dostawy są Paczkomaty InPost. Urządzenia te są czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu przesyłki można nadawać i odbierać o dowolnej porze.

Sprawne i komfortowe korzystanie z Paczkomatów umożliwia aplikacja InPost Mobile. Pozwala ona na bezdotykowe odbieranie przesyłek, nadawanie ich bez konieczności drukowania etykiety czy monitorowanie ich statusu. Przekonaj się, jak łatwo możesz zarządzać przesyłkami z poziomu własnego smartfona.

Ostrów Wielkopolski – Paczkomat blisko Ciebie

Ostrów Wielkopolski znajduje się w województwie wielkopolskim. Zamieszkiwane przed ponad 70 tysięcy osób miasto słynie z ciekawej architektury, szlaków turystycznych czy dużej ilości terenów zielonych. Prężnie rozwija się tam także przemysł. Na terenie całego miasta znajdują się Paczkomaty.

Na Paczkomaty Ostrów Wielkopolski składają się 44 urządzenia, poza którymi w mieście działa jeszcze 10 PaczkoPunktów. Lokalizacja urządzeń pozwala na komfortowe korzystanie z ich usług wszystkim mieszkańcom Ostrowa, niezależnie od tego, w której części miasta mieszkają. Skrytki można znaleźć przy marketach, stacjach paliw czy w pobliżu targowiska.

Ostrów Wielkopolski – odbiór paczki zdalnie

Na odbiór paczki z Paczkomatu masz zawsze 48 godzin od momentu umieszczenia jej w skrytce przez kuriera. Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz tego zrobić, ostatniego dnia możesz wydłużyć ten czas o 24 godziny korzystając z aplikacji mobilnej. Najłatwiej odebrać paczkę za pomocą aplikacji InPost Mobile. Wystarczy, że podejdziesz do Paczkomatu, gdy przesyłka będzie już w środku, a następnie na ekranie smartfona klikniesz „Otwórz skrytkę zdalnie”.

Poza tym, gdy paczka trafi do skrytki, na Twój e-mail zostanie wysłany kod odbioru i kod QR. Możesz wyjąć przesyłkę ze skrytki, skanując kod QR w panelu urządzenia lub wpisując kod odbioru i numer telefonu na ekranie Paczkomatu. Pamiętaj, by po wyjęciu paczki dokładnie zamknąć drzwiczki skrytki.

Łatwa wysyłka paczki – Ostrów Wielkopolski

W Paczkomacie możesz nie tylko odebrać, ale też nadać paczkę. Najszybciej zrobisz to za pomocą aplikacji InPost Mobile. Wystarczy, że klikniesz strzałkę symbolizującą nadanie, uzupełnisz wymagane informacje i opłacisz wysyłkę, a na ekranie smartfona pojawią się kod QR i kod nadania. Wpisz kod nadania na ekranie Paczkomatu lub zeskanuj tam kod QR, by otworzyć skrytkę.

Istnieje także opcja Szybkie Nadania. By z niej skorzystać, konieczne jest wydrukowanie etykiety wysyłkowej. Jeśli chcesz ją otrzymać, musisz wejść na stronę, uzupełnić formularz wysyłkowy i opłacić usługę. Na Twój adres e-mail natychmiast trafi dokument wysyłkowy, który wystarczy nakleić na paczce, a następnie zeskanować znajdujący się na nim kod w panelu Paczkomatu. To sprawi, że drzwiczki maszyny natychmiast się otworzą i będzie można włożyć paczkę do środka.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments