W związku z prowadzonymi czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na terenie Kalisza, policjanci proszą świadków o kontakt.

Do zdarzenia doszło 10 października około godz. 15:00 na skrzyżowaniu ul. Długosza i Piskorzewie w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem (najprawdopodobniej koloru brązowego), nie zachował bezpiecznego odstępu wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia pojazdu marki Seat. Następnie sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych samochodu, który uczestniczył w zdarzeniu.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: katarzyna.walczak@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Ewakuowano szkołę. Doszło do zatrucia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments