W piątek, 8 marca, dziewczęta z Grupy Baletowej „Gwiazda” miały okazję oglądać próbę generalną drugiego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tę atrakcję zapewnił Tomasz Barański – tancerz i choreograf, który niedawno gościł w ostrowskim studio tańca.

 

Podczas próby na parkiecie w ATM Studio pojawiły się wszystkie pary, występujące w programie, a także prowadzący – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Tancerki „Gwiazdy” miały okazję obejrzeć wszystkie choreografie i mogły obserwować pracę ekipy technicznej.

Próba, którą obserwowały tancerki „Gwiazdy” przebiegała dokładnie według scenariusza  kolejnego odcinka programu na żywo, którego emisja na antenie miała miejsce jeszcze tego samego dnia.

Najwięcej emocji wzbudziły jednak spotkania z gwiazdami i tancerzami. Dziewczyny bardzo sympatyczne spotkanie miały z Sebastianem Stankiewiczem i Rafałem Maserakiem. Wręczyły też bukiet kwiatów Justynie Żyle.

Na próbę generalną drugiego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pojechały 23 tancerki Grupy Baletowej „Gwiazda”, które po spotkaniu z Tomaszem Barańskim z widowni dopingowały swojego idola. W programie partneruje on Justynie Żyle, a już w drodze powrotnej do Ostrowa, dziewczęta z entuzjazmem przyjęły wiadomość, że para nr 7 – Justyna i Tomek – zatańczą w kolejnym odcinku.

Galerie zdjęć z wyjazdu można zobaczyć na profilu grupy – TUTAJ!
ŹRÓDŁOgrupagwiazda.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments