W niedzielę wieczorem, policjanci ogłosili CHILD ALERT w związku zaginięciem 11 latki, która ostatni raz była widziana w okolicach ulicy 11 Listopada w Sosnowcu.

Zaginiona w dniu 5 sierpnia 2023 roku przed godziną 19 wyszła z miejsca zamieszkania w Sosnowcu i do chwili obecnej nie powróciła i nie kontaktowała się z rodziną. Ostatnio widziana była w okolicach ulicy 11 Listopada w Sosnowcu.

Rysopis: wzrost ok. 167 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie ciemny blond, oczy zielone.

Ubiór: t-shirt fioletowy, krótkie spodenki szare, buty czarne.

Wszystkie osoby, którą mogą mieć informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt pod nr tel.: 995, 112 lub 47 85 21 281.

AKTUALIZACJA:

– UWAGA!! CHILD ALERT ODWOŁANY!! Dziecko zostało odnalezione. Dziękujemy Wszystkim za współpracę i przekazywane informacje! – przekazali policjanci w poniedziałek rano. Dziecko żyje, jednak z uwagi na dobro dziecka, nie są ujawniane żadne okoliczności jego odnalezienia.


Child Alert to system natychmiastowego rozpowszechniania wizerunku zaginionego dziecka za pośrednictwem dostępnych mediów. To program, którego głównym celem jest szybsze i skuteczniejsze poszukiwanie młodych ludzi (dzieci i nastolatków), dzięki z góry ustalonej procedurze postępowania. Koncepcja platformy opiera się na skoordynowanym działaniu różnych instytucji, przede wszystkim Policji i mediów, które z racji błyskawicznej współpracy są w stanie niemal niezwłocznie rozpowszechnić wizerunek zaginionego dziecka masowemu gronu odbiorców.

Od momentu wdrożenia w 2015 roku w Polsce system Child Alert został uruchomiony tylko 6 razy.

Zobacz również: Zaginął mieszkaniec regionu. Trwają poszukiwania
ŹRÓDŁOpolicja.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments