Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Ogłoszony został konkurs na logo i nazwę dla Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Na propozycje ostrowski Urząd Miejski czeka do 31 października.

– Zależy nam, by zarówno nazwa schroniska jak i logo kojarzyły się z działalnością placówki, szczególnie opieką nad bezdomnymi zwierzętami – psami i kotami. Nazwa powinna być krótka – maksymalnie trzy słowa. Niech będzie charakterystyczna i łatwo rozpoznawalna. Logo schroniska niech wzbudza pozytywne skojarzenia i emocje. Liczymy, że będzie oryginalne, nowoczesne i innowacyjne. Niech zarówno logo jak i nazwa schroniska ze sobą współgrają – informuje Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, organizator konkursu.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego oraz mieszkańców gmin, które współfinansują schronisko. Są to gminy: Przygodzice, Sośnie, Gmina Ostrów Wielkopolski,  Gmina i Miasto Odolanów oraz Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden projekt konkursowy. Nie będą przyjmowane prace zbiorowe, a wyłącznie indywidualne.

Zobacz również: 8-letnia Nadia jest poważnie chora. Trwa zbiórka

Zobacz również: Jubileusz Centrum. To już 5 lat
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Urząd zamiast logo i nazwą niech się zajmie funkcjonowaniem schroniska bo ten pozostawia wiele do życzenia

poprzednie kierownictwo ostatnie lata rozliczane było z każdej złotówki, a jak jest teraz?

należałoby zająć się panią kierownik, która w telefonicznych rozmowach – jeżeli cudem uda się ją zastać w schronisku, to w rozmowie udaje, że nie jest kierownikiem!

to gmina ostrów ma podpisana umowę ze schroniskiem? bo schron kotów z gminy nie chce przyjmować!

Jeśli gmina ma podpisaną umowę na psy, to normalne, że kotów schronisko nie będzie przyjmować, a zwłaszcza, że nie ma kociarni. Jak będzie kociarnia, umowa to wtedy pewnie się to zmierni

schronisko jest dla ZWIERZĄT, a nie tylko dla psów