Piłkarze Ostrovii 1909 zremisowali w dzisiejszym spotkaniu w Krobianką Krobia 1:1. Po 23 kolejkach ostrowski zespół zajmuje 14 miejsce w tabeli IV ligi.

Początek pojedynku ułożył się po myśli ostrowian. W 16 minucie po dośrodkowaniu rzutu wolnego Michała Giecza jeden z obrońców Krobi skierował piłkę do własnej bramki. Niestety w 25 minucie goście odrabiają straty. W 35 minucie po podaniu Mariusza Poślednika uderzał Mateusz Sobczak, ale obronną ręką wyszedł golkiper Krobianki.

Spotkanie nie było zbyt ciekawym dla oka pojedynkiem. Gospodarze jednak chcieli zainkasować kolejne zwycięstwo. W 60 minucie z dystansu uderzał Marek Szymanowski, ale strzał obronił golkiper. W 73 minucie obok słupka mierzył Mateusz Sobczak. Atakowali również rywale, ale Ostrovia miała w niedzielę dobrze dysponowanego mimo problemów zdrowotnych Bartosza Jankowskiego.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Za kartki pauzowali bracia Kaczmarkowie i Mateusz Ziemiański. Uraz dopadł Tomasza Kempińskiego, a wirus żołądkowy w ostatnich dniach dopadł Damiana Błaszczyka i Bartosza Jankowskiego.

Ostrovia 1909 – Krobianka Krobia 1:1 (1:1)

0:1 gol samobójczy
1:1 Hubert Gill

Ostrovia 1909 zagrała w składzie:
Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Łukasz Wiącek, Grzegorz Wachowiak, Jakub Nasalski (61′ Damian Błaszczyk), Marek Szymanowski, Kacper Krawczyk (80′ Maciej Kaniewski), Mateusz Sobczak, Michał Giecz, Mariusz Poślednik.
ŹRÓDŁOOstrovia 1909
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments