Remisem 1:1 zakończył się ostatni sparing piłkarzy Ostrovii 1909. Rywalem była drużyna Stali Pleszew. Problemy zdrowotne, czy uczestnictwa w szkoleniach trenerskich sprawiły, że w sobotę nie mogło zaprezentować się dwunastu graczy z szerokiej kadry ostrowskiego zespołu.

W grze kontrolnej na boisku w Pleszewie już w 10 minucie do siatki trafili gospodarze. W 35 minucie straty zostały odrobione. Po ładnej wymianie podań: Mateusz Ziemiański – Marek Szymanowski – Tomasz Kempiński ten ostatni pokonał bramkarza Stali.

Aktywny w ataku był Grzegorz Wachowiak, który miał trzy okazje na umieszczenie piłki w siatce w ciągu całego spotkania. Swoje próby mieli też Tomasz Kempiński czy Damian Błaszczyk.

W 80 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Czujność przy strzale zawodnika Stali Pleszew zachował Andrey Brychko. Ukraiński golkiper powraca do Ostrovii. W sobotę trener Marcin Kałuża miał komfort skorzystania z usług trzech bramkarzy. Powoli do zdrowia wraca Bartosz Jankowski.

W sobotę, 2 marca o godzinie 14.00 w inauguracyjnej kolejce rundy wiosennej IV Ligi Ostrovia 1909 zagra na wyjeździe z KS Opatówek. Władze klubu z Opatówka poinformowały już, że ze względu na przebudowę sektora gości na swoim obiekcie nie są w stanie przyjąć ostrowskich kibiców.

Stal Pleszew – Ostrovia 1909 1:1 (1:1)
Bramka dla Ostrovii: Tomasz Kempiński (35′)

Ostrovia 1909 zagrała w składzie: Kacper Dziuba (30′ Bartosz Jankowski, 60′ Andrey Brychko) – Paweł Jasiński (60′ Jakub Nasalski), Sebastian Szereda, Grzegorz Wachowiak, Damian Błaszczyk, Marek Szymanowski (65′ Szymon Sadło), Kacper Krawczyk, Mikołaj Lewandowski (55′ Nikodem Modrzyński), Mateusz Sobczak (75′ Maksymilian Gawarecki), Tomasz Kempiński, Mateusz Ziemiański (55′ Mariusz Poślednik)
ŹRÓDŁOOstrovia 1909
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments