W poniedziałkowe popołudnie seniorzy Ostrovii 1909 zainaugurowali przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek IV Ligi.

 

Wakacyjny okres sprawia, że trener Marcin Kałuża w pierwszych dniach okresu przygotowań nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Dodatkowo kilku graczy jeszcze leczy urazy odniesione w końcówce poprzednich rozgrywek.

Nowymi postaciami na pierwszych zajęciach byli młodzieżowcy Sebastian Smolarek (Piast Czekanów) i Szymon Jędraszek (ostatnio GKS Bełchatów). O ich przyszłości zadecydują najbliższe tygodnie. Włodarze Ostrovii 1909 prowadzą rozmowy jeszcze z innymi zawodnikami.

Pierwsze zajęcia miały charakter wprowadzający. Trener Marcin Kałuża chce aby kadra drużyny liczyła 24 zawodników. Asystentem pierwszego szkoleniowca będzie Michał Giecz. W sezonie 2019/2020 ostrowski klub nie będzie posiadał drużyny rezerw.

Jak wiadomo decyzję o zakończeniu występów w Ostrovii 1909 podjął Tomasz Kempiński. Kilku zawodników z szerokiej kadry rozpoczęło przygotowania z innymi klubami: O ich losach zadecydują najbliższe tygodnie.

Wtorkowe i środowe treningi także odbywać się będą na Stadionie Miejskim. W czwartek biało-czerwoni stawią się w Lifefitnessclub. W sobotę o godzinie 18 w Ostrzeszowie zaplanowana została pierwsza gra kontrolna z beniaminkiem IV Ligi, tamtejszą Victorią.
ŹRÓDŁOOstrovia 1909
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments