fot: Ostrovia 1909

Piłkarze Ostrovii 1909 w sobotnim spotkaniu na Stadionie Miejskim pokonali Krobiankę Krobia 4:0. Po 21 kolejkach ostrowski zespól zajmuje czwarte miejsce i do lidera traci jednak, aż 10 punktów.

Wynik spotkania otwarł 5 minucie Piotr Skrzypczak. Pomocnik Ostrovii dogrywał futbolówkę w pole karne, ta niefortunnie odbiła się od obrońcy Krobianki i zaskoczyła bramkarza gości. W 27 minucie po kontrataku wynik na 2:0 podwyższył Mikołaj Marciniak. Asystował mu Mateusz Rachwalski, ale wcześniej szybką akcję uruchomił Tomasz Kowalski.

Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli pokusić się o zdobycie kolejnych bramek. Między innymi uderzenie Mateusza Ziemiańskiego trafiło w poprzeczkę.

W 63 minucie do bramki rywali głową trafił Mateusz Ziemiański po dośrodkowaniu Mikołaja Marciniaka. Wynik ustawił w 71 minucie Mikołaj Marciniak.

Ostrovia 1909 – Krobianka Krobianka 4:0 (2:0)