Dzisiaj w ramach 22 kolejki IV ligi Ostrovia 1909 wygrała przed własną publicznością z Polonią Kępno 2:1. Obie bramki dla ostrowskiego zespołu strzelił Tomasz Kempiński.

To dobra wiadomość dla ostrowskich kibiców, gdyż przed startem rundy wiosennej Ostrovia 1909 była bardzo bliska strefy spadkowej. Teraz ma 29 punktów i jest na 13 miejscu w tabeli IV ligi. Nadal ostrowski zespół nie jest w komfortowej sytuacji, jednak dzisiejsze zwycięstwo oraz środowy awans w Pucharze Polski może być dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami.

Piłkarze KP Centra 1946 Ostrów zremisowali 0:0 z Victorią Września. Takim samym wynikiem zakończył się wyjazdowy mecz Pogonii Nowe Skalmierzyce, której rywalem była Kotwica Kórnik.

Po 22 kolejkach na 4 miejscu w tabeli jest Pogoń Nowe Skalmierzyce z 39 punktami. Tyle samo punktów ma KP Centra i oba zespoły tracą do lidera Lubuszanin Trzcianka po 10 punktów.

Już za tydzień w sobotę Pogoń czeka wyjazdowy pojedynek w Opatówku, Centre w Lesznie. W niedzielę Ostrovia 1909 podejmować będzie na Stadionie Miejskim w Ostrowie Pinsel-Peter Krobianka Krobia

Wyniki wszystkich spotkań 22 kolejki IV ligi.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Kępno 2:1
Kotwica Kórnik – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0
Lubuszanin Trzcianka – Nielba Wągrowiec 1-1
Obra 1912 Kościan – KS Opatówek 0-1
Olimpia Koło – LKS Gołuchów 2-4
Stainer Polonia Leszno – Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0
Sokół Pniewy – Zjednoczeni Trzemeszno 1-0
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Farmutil Orkan Śmiłowo 1-3
Warta Międzychód – Unia Swarzędz 0-3
Centra Ostrów Wielkopolski – Victoria Września 0-0 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments