Ostrów Wielkopolski po raz drugi wygrał w plebiscycie „Świeć się z Energą” i otrzymał sprzęt AGD o wartości 10 000 zł dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Sprzęt ten zostanie teraz przekazany 15 rodzinom w trudnej sytuacji materialnej wskazanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowie.

W IX edycji plebiscytu miast Świeć się z Energą Ostrów Wielkopolski zdobył tytuł Mistrza Województwa, a organizator plebiscytu przekazał na rzecz miasta sprzęt AGD o wartości 10 000 zł na cele charytatywne.

– Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wytypował 15 rodzin, które w ramach wygranego plebiscytu otrzymają  ten sprzęt AGD – mówi Łukasz Handke kierownik Wydziału Wsparcia Rodziny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim. – Zdiagnozowaliśmy sytuację tych rodzin i uznaliśmy, że te wybrane rodziny są tymi, którym ten sprzęt przyda się najbardziej.

Sprzęt jakie miasto Ostrów otrzymało jest to sprzęt AGD w postaci lodówek, zmywarek, pralek i mniejszego sprzętu AGD.

– W tym roku w zabawie udział wzięło udział 159 miast, a z samej Wielkopolski najwięcej, bo 22 miasta – mówiła Jolanta Sztrąpf, reprezentującą firmę Energa.

– Dziękuje bardzo za ten sprzęt, który trafia dzisiaj do ostrowskich rodzin – mówi Beata Klimek, prezydent miasta. – Myślę, że mogę złożyć dzisiaj oficjalną deklaracje i zapewnić, że będziemy ponownie startowali w tym konkursie. Będziemy klikali ze wszystkich sił i będziemy się starali upiększyć ostrowskie oświetlenie świąteczne, bo tytuł Świetlnej Stolicy Wielkopolski zobowiązuje.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments