Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego skupieni wokół grupy „Ostrowianie przeciwko OZC” organizują kolejne spotkanie w Amfiteatrze w Parku Miejskim.

Jak poinformowano na grupie Ostrowianie przeciwko OZC zostało złożone pismo do władz miasta w sprawie organizacji spotkania z mieszkańcami w sprawie wysokich cen ciepła w naszym mieście. Zadana w tym piśmie pytania, a niektóre powtórzono, gdzie odpowiedzi na wcześniejsze były niepełne lub ich nie było.

Organizowane jest również spotkanie, które odbędzie się w czwartek, o godz. 17.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego przy Urzędzie Miasta.

– Na spotkaniu planujemy omówić dotychczasowe działania związane z OZC oraz powołać formalną grupę, która zaraz po wyborach będzie się na bieżąco przyglądała działaniom nowo wybranej władzy. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby na każdej sesji Rady Miasta był obecny przedstawiciel naszej grupy, który po spotkaniu sporządzi krótkie sprawozdanie z obrad rady, które zostanie opublikowane na naszej grupie. Pozwoli nam to na natychmiastowe reagowanie. Tylko proszę pamiętać, że nic się nie stanie dla nas bez nas. Będziemy nadal działać na rzecz mieszkańców, ale musi to być duża, prężnie działająca grupa, inaczej to nie ma sensu. Poddając się damy władzy sygnał, że mogą działać w naszym imieniu, ale bez pytania nas o zdanie w kluczowych sprawach dla nas i naszego miasta – czytamy na stronie grupy.

Zobacz również: Wybory 2024. Zalały nas ulotki wyborcze
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments