fot: pomagam.pl/gpa6td

11 maja, ostrowianin Przemysław Warzecha znany również jako CUKRZYK BIEGA weźmie udział w biegu 24-godzinnym, podczas zawodów UltraPark Weekend, promując aktywność fizyczną jako klucz do lepszego zarządzania cukrzycą.

Przemysław Warzecha żyje z cukrzycą typu 1 i każdego dnia przekuwa swoje wyzwania związane z samokontrolą cukrzycy w inspirację dla innych. Podejmie teraz życiowe wyzwanie i będzie biegał przez 24 godziny podczas zawodów UltraPark Weekend. To jednak nie wszystko.

– Dziś możesz dołączyć do Przemka i wesprzeć go w jego misji! Twoje wsparcie pozwoli zorganizować akcje profilaktyczne w ramach projektu Diabetobusu prowadzonego przez Fundację Europejska Klinika Cukrzycy. W tej akcji wspierają nas również nasi przyjaciele Fundacja Najsłodsi. Każdy przekazany grosz to inwestycja w zdrowie i lepszą przyszłość osób żyjących z cukrzycą – czytamy na stronie uruchomionej zbiórki.

Twoja pomoc umożliwi przeprowadzenie badań, edukację i wsparcie dla tych, którzy na co dzień zmieniają swoje życie na lepsze. Pamiętaj, każda złotówka zbliża nas do naszego celu.

Link do prowadzonej zbiórki: https://pomagam.pl/gpa6td
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments