W poniedziałek, 22 lutego odbyło spotkanie Pawła Rajskiego Starosty Ostrowskiego z trenerami oraz zawodnikami KS Stal LA, którzy w ostatnim czasie odnosili sukcesy medalowe na halowych Mistrzostwach Polski.

– Dziś z całego serca wam gratuluje. Gdy wczoraj się dowiedziałem o tych kolejnych sukcesach to serce się radowało i tym bardziej cieszyłem się na spotkanie z państwem – mówił podczas spotkania z ostrowskimi lekkoatletami Paweł Rajski, starosta ostrowski. – Jest to powód do dumy, że o powiecie ostrowskim, mieście Ostrów Wielkopolski mówiło się dużo i bardzo dobrze. Nagle się okazuje, że to ludzie właściwie tworzą. Mogą być wspaniałe obiekty, ale jeśli nie będzie fanatyków, których kręci sport, nie będą mieli tej pasji to na najpiękniejszych obiektach nie będzie medali.

Podczas spotkania poformowano, o kolejnym wsparciu dla kluby ze strony powiatu i przekazano czek na kwotę 15 000zł.

– Jesteśmy niezmierni wdzięczni za pomoc – mówił prezes i trener KS Stal LA Ostrów Marek Walczak. – Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. Teraz marzymy o nowych strojach klubowych, gdyż mamy całą rzeszę nowych zawodników.

Jak mówili dzisiaj ostrowscy trenerzy dzięki sukcesom ostrowskich zawodników jest coraz więcej chętnych do trenowania lekkoatletyki w Ostrowie.

Podczas spotkania rozmawiano również o startach ostrowskich lekkoatletów, planach na przyszłość oraz o możliwej zmianie bazy treningowej w Ostrowie. Jak mówił Marek Walczak – Poczynione zostały już pierwsze kroki i wstępne projekty już otrzymaliśmy.

Zobacz również: Niesamowite Mistrzostwa Polski. 9 medali zawodników KS STAL „LA” Ostrów Wielkopolski oraz Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy KS Stal LA Ostrów
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

w Polsce banki juz nie przyjmuja czekow – moze taki duzy przelew pocztowy :D:D:D. Brawo trenerzy Stali LA!!!