Wczoraj, 20 lipca policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim uroczyście obchodzili 103 rocznicę powstania Policji Państwowej. W Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste odczytanie decyzji i rozkazów oraz wręczenie aktów mianowania i wyróżnień.

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, w bieżącym roku 3 policjantów zostało odznaczonych medalami, 127 policjantów mianowano na wyższe stopnie policyjne w tym, w korpusie oficerów starszych – 1 policjant, w korpusie oficerów młodszych 1 policjant, w korpusie aspirantów 70 policjantów, w korpusie podoficerów 41 policjantów oraz w korpusie szeregowych 14 policjantów.

Podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim laserowy miernik prędkości TruCAM II.

Podczas uroczystości wręczono medale związkowe oraz odznaczenia honorowego dawcy krwi.

Składam wyrazy największego uznania i podziękowania za to, że nie zważając na przeszkody zdecydowanie, skutecznie i niejednokrotnie z narażeniem życia realizujecie niełatwe zadania służbowe – mówił podczas swojego przemówienia Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski.

Zobacz również: Nowy kompleks sportowy w Ostrowie. Trwają prace
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments