Ostrowscy policjanci zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji – Zostań jednym z nas!

0

Ostrowscy policjanci zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji. Zainteresowani mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do Policji.

Dla tych, którzy chcą wstąpić do służby w Policji, mundurowi wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach będą organizować spotkania. Chętni do służby będą mogli sprawdzić swoje możliwości fizyczne oraz sprawdzić, czy przeszliby pierwszy etap kwalifikacyjny, ubiegając się o pracę w Policji. Policjanci będą monitorowali bieg, korygując ewentualne błędy.

Test sprawności fizycznej jest jednym z etapów, który czeka kandydatów do służby w Policji. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny – 1 min. 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty, które są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Osoby zainteresowane służbą w Policji, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 mogą uzyskać informacje oraz złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Wydziału Ogólnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Odolanowskiej 19.

Zainteresowani, którzy złożyli dokumenty i będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania toru mogą kontaktować się w tej sprawie telefonicznie z Wydziałem Ogólnym 62/ 73 77 325.

Zobacz również: Trzy nowe radiowozy wzmocniły flotę ostrowskiej Policji /foto/
ŹRÓDŁOKPP Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments