Ostrowska Jesień Biegowa za nami /zdjęcia/ /wyniki/

0

 

Dzisiaj na ostrowskich piaskach w ramach 6. Ostrowskiej Jesieni Biegowej odbyło się, aż 5 biegów. Na starcie wszystkich nich stanęło łącznie ponad 370 biegaczy.

Już samego rano wystartowali biegacze w biegu maratońskim na dystansie 42,195 km. Najszybciej trasę pokonał Konrad Wolski, któremu zajęło to 03:02:12. Tuż za nim linię mety minął Krzysztof Szymański a trzeci był Paweł Gawroński. Na tym dystansie biegłą też jedna kobieta, Małgorzata Leja, która na pokonanie trasy maratonu potrzebowała 04:09:12.

W biegu 5km z psem najszybszy był Stefan Wnorowski, a tuż za nim ze swoimi pupilami na metę wbiegli Adam Kołodziej oraz Sebastian Kowalczyk. Wśród pań najszybsza była Anna Karcz. Za nią przybiegły Karolina Kalas oraz Pulina Kowalczyk.

W biegu na 5 km najszybszy był Dawid Borowski, a za nim finiszowali Marek Jankowski oraz Adam Chatian. Wśród kobiet najszybsza była Agnieszka Michalska, a za nią linię mety minęły Zuzanna Zaręba oraz Marta Miszkurka.

W biegu na 10 km najszybszy był Kamil Troszczyński. Drugi przybiegł Kryspin Biniaszczyk, a trzeci był Marcin Cierpka. Wśród kobiet najszybsza była Monika Ukleja, druga była Emilia Kasprzak, a trzecia Anna Statkiewicz.

Dystans 15 km najszybciej pokonał Michał Przerwa. Za nim linię mety minęli Rafał Czarnojańczyk a trzeci był Łukasz Sobera. Wśród kobiet pierwsza przybiegła Anna Górska, druga była Katarzyna Wieczorek, a trzecia Bogumiła Tanaś.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie https://time4run.com.pl/imprezy/ostrowska-jesien-biegowa/
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments