Basen Miejski

Ostrowski Basen Miejski jest już niemal gotowy na rozpoczęcie nowego sezonu. Potrzebne są już tylko ostatnie wyniki badań wody. Na ostrowian spędzających letnie dni na ostrowskim basenie czekają pewne zmiany.

 

– Basen, z którego tak licznie mieszkańcy miasta korzystali w ubiegłym roku trochę się zmieni. I to również dzięki ich sugestiom. Po pierwsze, zamontowaliśmy nagłośnienie, więc opalać się będzie można przy dźwiękach muzyki. Kolejna nowość to duże parasole o wymiarach czaszy 3×3 metry, pod którymi będzie można odpocząć w cieniu. Będą tez nowe, bardzo fajne meble – świecące kostki, pufy XL i więcej leżaków – wymienia Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Jak zapowiada prezydent Miasta, to jeszcze nie wszystko i ostrowianie mogą spodziewać się kolejnych atrakcji.

Spółka CRK Zieleń i Rekreacja, która zarządza ostrowskim basenem, jest przygotowana do kolejnego sezonu na „Olimpijskiej”.

– Technicznie obiekt jest gotowy. Wszystkie atrakcje są sprawne i zostały przygotowane do nowego sezonu. Dosłownie za chwilę otrzymamy ostatnie wyniki badań i tak naprawdę czekamy na cieplejsze dni, by móc w pełni cieszyć się tym pięknym obiektem – zapewnia Wojciech Białas, prezes spółki.

Ostrowski basen posiada bardzo dużą ilość urządzeń rekreacyjnych, m.in.: sztuczną rzekę, ławki podwodne z masażem powietrznym, grotę sztucznej fali, masaż karku, gejzery powietrzne, grzybki wodne, masaż ścienny z ławką, leżanki powietrzne, zjeżdżalnie dla dzieci, zjeżdżalnie dla dorosłych, zabawki wodne dla dzieci. Ze wszystkich tych atrakcji chętni skorzystają już w czerwcu.
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments