JJ Park Trampolin w Ostrowie Wielkopolskim jak poinformował przed chwilą w opublikowanym komunikacie na swoim profilu facebookowym kończy działalność.

Poniżej pełna treść opublikowanego komunikatu:

Uwaga! Ważny komunikat!

Mamy dzisiaj Wam do przekazania wiadomość chyba najtrudniejszą jaką przyszło nam się dzielić w historii naszego parku.

Niestety wiele niesprzyjających okoliczności ostatnich tygodni zmusiło nas do tego, aby podjąć decyzję o zamknięciu na stałe Parku Trampolin JJ. Nasz plan, by ponownie otworzyć dla Was nasze mury jest niemożliwy do zrealizowania i tym samym musimy zakończyć naszą działalność.

Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich. Ograniczenia i zagrożenia dla zdrowia związane z wirusem i chorobą Covid-19 okazały się zbyt poważne by prowadzić działalność parku trampolin dalej w sposób bezpieczny dla Waszego zdrowia i racjonalny ekonomicznie. Niestety kluby fitness i inne podobne miejsca sportu i rozrywki będą otwierane w ostatniej kolejności. Nowe realia społeczne, wzrost bezrobocia czy najzwyklejsza obawa o własne zdrowie spowodują, że trudno będzie przez długi czas o liczną obecność Was – naszych klientów.

Nikt nie potrafi przewidzieć, kiedy działalność taka jak park rozrywki będzie mogła być bezpiecznie wznowiona. Po analizie wielu dostępnych metod dezynfekcji doszliśmy też do wniosku, że nie bylibyśmy w stanie zapewnić naszym klientom 100% bezpieczeństwa zdrowotnego. Dezynfekcja takich atrakcji jak basen pianek czy małpi gaj po każdym użytkowniku to zadanie niewykonalne. Niemożliwym jest w parku rozrywki utrzymanie między klientami niezbędnych 2 metrów dystansu.

Wasze zdrowie i bezpieczeństwo zawsze było dla nas najważniejsze. Otwarcie takiego lokalu jak park trampolin jest na dziś niewykonalne bez ograniczenia i likwidacji wielu atrakcji znajdujących się w lokalu oraz narażania klientów na ryzyko zakażenia. Nie możemy ryzykować, nie możemy narażać Was na ryzyko utraty zdrowia!

Przedłużający się okres zamknięcia takich usług jak nasze oraz brak perspektywy na odpowiednie zabezpieczenie sanitarne parku spowodował również niemożliwe do udźwignięcia dla nas w tak długim okresie obciążenia finansowe (choćby związane z czynszem, jaki nadal musielibyśmy pokrywać). Nie możemy też trzymać pracowników w przedłużającym się stanie niepewności.

Decyzja musiała niestety być obecnie tylko jedna – zakończenie naszej działalności.

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za te wspaniałe lata razem. Za wszystkie Wasze uśmiechy, które mogliśmy wywołać. Za miliony wyskakanych godzin, za tak wiele wspaniałych urodzin i te wszystkie szalone grupy, które nas odwiedziły. To była wspaniała przygoda! Stworzyliście wspaniałą historię Parku JJ i mamy nadzieję, że na długo zapamiętacie te wszystkie niesamowite chwile spędzone u nas.

W sprawie wszystkich nieuregulowanych spraw będziemy się z Wami kontaktować indywidualnie w najbliższych tygodniach.

Bądźcie zdrowi i bezpieczni!

Ekipa JJ PARK TRAMPOLIN.

Niestety ograniczenia i zasady bezpieczeństwa spowodowane koronawirusem mogą spowodować, że kolejne firmy znikną z mapy nie tylko Ostrowa ale również całej Polski.