W niedzielę, 23 czerwca w Starachowicach w ramach III Starachowickiej Strzały 2019 odbyły się Mistrzostwa Polski Masters jak również Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie szosowym. Zmagania odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr. Jarosława Szymczyka. W Mistrzostwach Polski Policji w kolarstwie szosowym nie mogło zabraknąć sierż. Michała Michalskiego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

To już kolejne sukcesy sierż. Michała Michalskiego. Policjant z Ostrowa Wielkopolskiego w Starachowickiej Strzale zdobył Wicemistrza Polski Policji w kolarstwie szosowym w kategorii M1 (do lat 40). Natomiast ze wszystkich startujących policjantów był 3.

Sierż. Michalski wystartował na dystansie 63 kilometrów. W relacji z niedzielnych zmagań policjant podkreśla, że zawody nie były łatwe. Trasa była wymagająca, o krótkich sztywnych podjazdach (ponad 10% nachylenia) i szybkich zjazdach.

Sierż. Michał Michalski jest policjantem, który doskonale potrafi pogodzić swoją sportową pasję z policyjną służbą. Sukcesów Michała nie byłoby bez ciężkich treningów, dzięki którym jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Michał trenuje kilka razy w tygodniu, rowerem pokonując miesięcznie blisko tysiąc kilometrów. Policjant od 2010 roku należy do Ostrowskiego Towarzystwa Rowerzystów INTERKOL.
ŹRÓDŁOKPP Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments