Szpital Ostrów Wielkopolski
Szpital Ostrów Wielkopolski, zdjęcie poglądowe,

Szpital w Ostrowie Wielkopolskim poinformował o zniesieniu ograniczeń dotyczących odwiedzin na oddziałach szpitalnych.

– Decyzja ta wynika z poprawy sytuacji epidemiologicznej oraz zmniejszenia liczby zachorowań na choroby górnych i dolnych dróg oddechowych – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Jednocześnie poproszono „o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny podczas wizyt„.

Zobacz również: Przedstawiciele powiatu w Radzie Rynku Pracy