Szpital w Ostrowie Wielkopolskim poinformował o zniesieniu ograniczeń dotyczących odwiedzin na oddziałach szpitalnych.
– Decyzja ta wynika z poprawy sytuacji epidemiologicznej oraz zmniejszenia liczby zachorowań na choroby górnych i dolnych dróg oddechowych – czytamy w opublikowanym komunikacie.
Jednocześnie poproszono „o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny podczas wizyt„.
Zobacz również: Przedstawiciele powiatu w Radzie Rynku Pracy




















