Trwa akcja „Otwarty stadion na Dzień Dziecka” w ramach której przedszkolaki oraz dzieci ze szkół podstawowych mogą zwiedzić Stadion Miejski w Ostrowie.

We wtorek Stadion Miejski łącznie odwiedziło ponad 150 dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” z Kalisza, ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie, z Przedszkola nr 9 w Ostrowie oraz Przedszkola nr 9 im. Misia Uszatka.

Dla wszystkich odwiedzających przygotowane zostały pamiątkowe gadżety, a także zaproszenia na jeden z czterech pozostałych do rozegrania meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2022 na Stadionie Miejskim.

Dzieci podczas zwiedzania stadionu zobaczyły wystawę o historii ostrowskiego żużla oraz Turniejów o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego wraz z klubowymi trofeami. Oczywiście nie mogło braknąć wizyty w warsztacie oraz parku maszyn.

Akcja „Otwarty stadion na Dzień Dziecka” potrwa do jutra i jest przeznaczona dla grup zorganizowanych. Jak informują przedstawiciele kluby limit miejsc na te dni jest wyczerpany, jednak jeśli będą kolejne grupy chętne „ustalimy indywidualnie termin wizyty w kolejnych tygodniach„.

Zobacz również: Awizowany skład na mecz w Gorzowie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments