Patryk Jarczak z Przygodzic został przetransportowany w miniony weekend do Polski. Obecnie przebywa w Klinice Transplantologii i Chirurgii Ogólnej w Bydgoszczy Niestety wciąż grozi mu amputacja części palców dłoni i części nóg.

 

Na stronie zbiórki pieniędzy na jego leczenie pojawiła się aktualizacja informacji o jego stanie zdrowia.

W miniony weekend Patryk został przetransportowany do Polski. Od teraz walkę o swoją przyszłość może toczyć w kraju, mając ogromne wsparcie bliskich. Dziś zostaną przeprowadzone badania ukrwienia kończyn, które dadzą odpowiedź, czy nie będzie konieczna amputacja… Prosimy, trzymajcie kciuki, wysyłajcie same dobre myśli w stronę Patryka, wierzmy, że będzie dobrze… Dziękujemy za ogromne wsparcie, wpłaty, które cały czas wpływają. Pieniądze będą przeznaczone na leczenie Patryka już tutaj, w Polsce, na rehabilitację oraz te potrzeby, które sprawią, że powrót do sprawności będzie możliwy!

 

Obecnie na koncie zbiórki jest kwota 317 050,82zł, a akcje wsparło 8 118 osób.

To nie jedyna forma pomocy dla Patryka. W sobotę, 2 marca odbędzie się tradycyjny podkoziołek w Przygodzicach, gdzie jego uczestnicy wspierać będą leczenie Patryka. Więcej na ten temat TUTAJ.

Odbyła się również zumba charytatywna podczas której zbierano pieniądze na jego leczenie. Więcej na ten temat TUTAJ.

 
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments