Patryk Jarczak z Przygodzic został przetransportowany w miniony weekend do Polski. Obecnie przebywa w Klinice Transplantologii i Chirurgii Ogólnej w Bydgoszczy Niestety wciąż grozi mu amputacja części palców dłoni i części nóg.

 

Na stronie zbiórki pieniędzy na jego leczenie pojawiła się aktualizacja informacji o jego stanie zdrowia.

W miniony weekend Patryk został przetransportowany do Polski. Od teraz walkę o swoją przyszłość może toczyć w kraju, mając ogromne wsparcie bliskich. Dziś zostaną przeprowadzone badania ukrwienia kończyn, które dadzą odpowiedź, czy nie będzie konieczna amputacja… Prosimy, trzymajcie kciuki, wysyłajcie same dobre myśli w stronę Patryka, wierzmy, że będzie dobrze… Dziękujemy za ogromne wsparcie, wpłaty, które cały czas wpływają. Pieniądze będą przeznaczone na leczenie Patryka już tutaj, w Polsce, na rehabilitację oraz te potrzeby, które sprawią, że powrót do sprawności będzie możliwy!

 

Obecnie na koncie zbiórki jest kwota 317 050,82zł, a akcje wsparło 8 118 osób.

To nie jedyna forma pomocy dla Patryka. W sobotę, 2 marca odbędzie się tradycyjny podkoziołek w Przygodzicach, gdzie jego uczestnicy wspierać będą leczenie Patryka. Więcej na ten temat TUTAJ.

Odbyła się również zumba charytatywna podczas której zbierano pieniądze na jego leczenie. Więcej na ten temat TUTAJ.

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments