Ogłoszone zostały wyniki IV otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski w 2023 roku – Udział ostrowskich zespołów w rozgrywkach ligowych.

Termin realizacji zadań określony został pomiędzy 01.10.2023 r. – 31.12.2023 r., a podzielono kwotę 1 450 500zł. Jak wynika z zestawienia większość z tej kwoty przypadła dwóm klubom. Łącznie na 3 zadania Klub Sportowy BM Slam Stal S.A otrzymał 613 000zł, a Klub Piłki Ręcznej „OSTROVIA” Sp. z o.o. na jedno zadanie 550 000zł. Pozostała kwota 287 500zł podzielona została na 7 klubów.

Poniżej pełne zestawienie ofert i decyzji Prezydenta Miasta.

W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że przedmiotowa kwota dotyczy tylko ostatniego kwartału tego roku. Natomiast Urząd Miejski na kluby, które szkolą ostrowską młodzież oraz dzieci w różnych dyscyplinach sportowych w tym roku przeznaczył tylko 1.3 mln zł. Nastąpiło to jednak w tym roku zupełnie na innych zasadach niż do tej pory. Nakładając na kluby dodatkowe obowiązki i też powodujące dodatkowe koszty. Pisaliśmy o tym w tym artykule>> Rewolucja w przyznawaniu miejskiego wsparcia na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży

Zobacz również: INOOSTRO. Gra terenowa dla wszystkich
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments