Ogłoszone zostały wyniki konkursów ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski.

Miasto Ostrów Wielkopolski podzieliło pieniądze na wspieranie zadań z zakresu rozwoju sportu w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych oraz udział ostrowskich zespołów w rozgrywkach ligowych.

Wyniki I otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski w roku 2021.- Szkolenie dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych.

Wyniki III otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski w roku 2021r. – Udział ostrowskich zespołów w rozgrywkach ligowych.

Wyniki II otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski w roku 2021 r. – Rozwój sportu poprzez rozgrywki ligowe na poziomie 1 ligi żużlowej.

Wyniki II otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej, sportu i turystyki w 2021 roku – Akcja Zima 2021, Kalendarz imprez.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

I teraz pytanie. Dlaczego klub prezesa Staszaka uks szczypiorniak dostaje tyle kasy choć rok temu nic nie osiągnął?? Czyżby znajomości??? Skandal!