pijany kierowca
zdjęcie poglądowe

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego w minionych dniach zatrzymali kilku nietrzeźwych kierujących, z których 2 posiadało czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Jeden z nich został ujęty obywatelsko.

6 stycznia około 21:00 dyżurny ostrowskiej Policji został poinformowany, że na jednej z ulic na terenie miasta Ostrowa Wlkp. został ujęty przez świadków jego jazdy, kierujący samochodem osobowym, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. W to miejsce natychmiast zostali skierowani mundurowi. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że miał on 2 promile alkoholu w organizmie.

Również, 6 stycznia na trasie Odolanów – Tarchały Wielkie zatrzymany został mieszkaniec gminy Sośnie, który miał w swoim organizmie ponad blisko 1,4 promila alkoholu.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego w tym samym dniu, w godzinach nocnych zatrzymali również 20-latka, który prowadził swój pojazd będąc w stanie po użyciu alkoholu – miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierując samochodem m-ki Opel zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy.

7 stycznia poruszając się pojazdem m-ki Renault mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w opłotowanie posesji w miejscowości Fabianów. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mieszkaniec Wrocławia posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Natomiast wczoraj, 8 stycznia w rejonie skrzyżowania ulicy Okólnej oraz ulicy Czarneckiego w Ostrowie Wielkopolskim 31- latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w opłotowanie posesji. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Ponadto posiadał on czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Zobacz również: Czy ten las w Ostrowie zostanie wycięty?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments