fot: KPP Kępno

Do ostrowskiego szpitala został przetransportowany nieletni po zdarzeniu drogowym do którego doszło w Mariance Mroczeńskiej.

Jak wynika z ustaleń policjantów 25-letni kierowca Peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu hulajnogą elektryczną małoletniemu. Badanie stanu trzeźwości 25-latka wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

W wyniku zdarzenia nieletni został przetransportowany do Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Sprawca wypadku został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Trwa dokładne wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz również: Wojewoda Wielkopolski złożył zawiadomienie do prokuratury na byłego wiceprezydenta Ostrowa