Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali trzech mężczyzn podróżujących osobowym audi. Kierujący tym pojazdem jechał ponad 100km/h w terenie zabudowanym i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że mężczyźni byli nietrzeźwi.

Policjanci z ostrowskiej drogówki kontrolując prędkość na terenie gminy Ostrów Wielkopolski, zauważyli jadące ze znaczną prędkością audi. Po zmierzeniu prędkości okazało się, że jego kierowca jechał 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Gdy policjanci nakazali mu zatrzymanie się do kontroli, kierujący zlekceważył sygnały dawane przez mundurowych i próbował uciec. Po krótkim czasie, kierujący audi zatrzymał samochód, a osoby które nim jechały zaczęły uciekać.

Po chwili zostało zatrzymanych trzech mężczyzn w wieku 23, 25 i 34 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi i żaden z mężczyzn nie przyznawał się do kierowania samochodem. Została pobrana od nich również krew do badań na zawartość narkotyków.

Jak ustalili policjanci samochodem kierował 23-latek, który w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Zobacz również: Za swój pośpiech, muszą przesiąść się na miejsce dla pasażera
ŹRÓDŁOpolicja.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments