fot: facebook.com/SMOSW

Kolejne młode osoby zostały przyłapane na piciu alkoholu w amfiteatrze w Parku Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrowski amfiteatr jest monitorowany i w ostatnim czasie przyłapane zostały tam młode osoby na dewastacjach czy spożywaniu alkoholu. Nadal jednak gromadzi się tam młodzież i spożywa alkohol.

– Nie od dziś wiadomo, że młodzież musi się wyszaleć zanim wejdzie w dorosłe życie. Tak było i jest nadal z tą różnicą, że kiedyś młodzi ludzie chcąc poprawić sobie humor procentowym napojem robili to zazwyczaj w ukryciu a obecnie nawet kamery monitoringu nie robią na nich żadnego wrażenia. No cóż, może grzywny które będzie trzeba zapłacić w najbliższym czasie po ustąpieniu kaca lub bólu głowy spowodują zmianę podejścia do kultury spożywania alkoholu i większego szacunku do przepisów szczególnie tych obowiązujących w miejscach publicznych – informują ostrowscy Strażnicy Miejscy.

Pod niektórymi tego typu informacjami pojawiają się komentarze, że może czas na zmianę przepisów w tym zakresie lub po co karać takie osoby za picie alkoholu. Niestety często właśnie po alkoholu jest niszczony m.in amfiteatr w Parku Miejskim, porozbijane są butelki na parkingach czy ulicach.

Zobacz również: Czy mieszkańcy Ostrowa będą mieli szanse na tanią energie z OZE?
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Spałować ostro te hołotę bez żadnej taryfy ulgowej. Współczesną chorą młodzież najlepiej edukować ręcznie, lub za pomocą wojskowego pasa, bo żadne inne metody do nich nie trafiaj a pałowanie szybko wraca u nich pokorę.