Drugi sparing i drugi remis seniorów Ostrovii 1909 w okresie przygotowawczym. Sobotni pojedynek na boisku w Ostrzeszowie z zespołem Astry Krotoszyn zakończył się wynikiem 1:1.

Wynik spotkania w 10 minucie otworzył trafieniem głową filar defensywy Astry Dariusz Reyer. Do wyrównania w 53 minucie doprowadził Szymon Jankowski (rocznik 1999), który w końcowej fazie pojedynku był najstarszym graczem Ostrovii 1909 w pojedynku rozgrywanym na sztucznej murawie.

Po zmianie stron w ostrowskim zespole szansę zaprezentowania dostało aż sześciu zawodników z rocznika 2003. Był to dla nich pierwszy kontakt z seniorską piłką. Mimo młodego zestawienia to biało-czerwoni prezentowali się lepiej od rywali. Dobrych okazji nie wykorzystali Maciej Mikulski, Michał Giecz, Mateusz Ziemiański i Szymon Jankowski.


Ostrovia 1909 – Astra Krotoszyn 1:1 (0:1)
Bramki:

0:1 Dariusz Reyer (10′)
1:1 Szymon Jankowski (53′)


Wyjściowa „11″ Ostrovii 1909:
Kacper Dziuba – Kamil Krawczyk, Kamil Dutkowski Mateusz Stawski, Mateusz Rachwalski, Szymon Jankowski, Krystian Mokrzycki, Daniel Kaczmarek, Michał Giecz Mateusz Ziemiański, Maciej Mikulski.
Na zmiany wchodzili: Bartosz Jureczek – Eryk Kałuża, Mateusz Goździaszek, Mikołaj Budzik, Igor Wojciechowski, Hubert Krupa (wszyscy rocznik 2003).
ŹRÓDŁOOstrovia 1909
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments