Dzisiaj w Ostrowie Wielkopolskim podczas zorganizowanej konferencji prasowej Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów startujących do parlamentu inaugurując tym samym kampanię wyborczą w naszym okręgu.

Kandydatów startujący z listy PIS w naszym okręgu przedstawiał startujący z pierwszego miejsca Jan Dziedziczak.

– Bardzo się cieszymy, że możemy spotkać się w Ostrowie Wielkopolskim i zaprezentować naszą drużynę, naszych kandydatów do sejmu i naszego kandydata doskonale państwu znanego do senatu – mówił podczas konferencji prasowej Jan Dziedziczak. – Te wybory to będzie dla nas referendum, czy chcemy, żeby te wszystkie dobre zmiany, które zaszły w Polsce po 2015 roku, program 500+, 13 emerytura, likwidacja podatku dla najmłodszych czy obniżenie wieku emerytalnego. Czy chcemy aby było to wszystko kontynuowane. Czy zgadzamy się z tym, ze pieniądze pochodzące z rozbicia mafii podatkowej przeznaczać dla polaków.

Jak mówił dalej Jan Dziedziczka jego ugrupowanie uczciwie traktuje wyborców i liczy na to, że będą mogli kontynuować swoje zadanie.

Wśród przedstawionych kandydatów, których większość przyjechała dzisiaj do Ostrowa jest między innymi 5 posłów, 4 radnych do Sejmiku Wojewódzkiego, Starosta Powiatu Jarocińskiego, przewodniczący rady powiatu.

Prawo i Sprawiedliwość chce w naszym okręgu zdobyć minimum 6 mandatów poselskich o mandat senatorski, a w ujęciu ogólnopolskim chce zdobyć samodzielną większość parlamentarną.

Do senatu Prawo i Sprawiedliwość wystawiło Łukasza Mikołajczyka.

– Ta kończąca się kadencja myślę, że pokazała, że moim głównym założeniem i centrum mojej działalność parlamentarnej jest człowiek – mówił dzisiaj Łukasz Mikołajczyk. – To dla mnie najważniejsze, z ludźmi i dla ludzi. To hasło wybrzmiewało przez te cztery lata kadencji i z tego miejsca dziękuje wszystkim za okazane mi wsparcie.

Przypominamy, że wybory parlamentarne odbędą się 13 października.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments