Użytkownikom Facebooka oraz Instagrama otrzymując powiadomienia o możliwości wykupienia płatnej subskrypcji. Dzięki niej reklamy znikną dla osób, które ją wykupią.

Cena nie będzie jednak mała, gdyż wykupienie subskrypcji kosztować ma około 60 zł miesięcznie. Jednak cena jest inna w zależności w jaki sposób wykupimy subskrypcje. Od listopada użytkownicy zapłacą 9,99 euro miesięcznie w przypadku przeglądarki lub 12,99 euro w aplikacji.

Oczywiście w dalszym ciągu istnieje możliwość korzystania z Facebooka czy Instagrama za darmo. Osoby, które nie wykupią takiej subskrypcji wciąż będą mogły przeglądać serwisy, jednak będą się im w dalszym ciągu pojawiać reklamy.

Subskrypcja umożliwia bowiem korzystanie z Facebooka i Instagrama pozbawionego reklam.

Powodem takich zmian jest dostosowanie się do przepisów unijnych.

– Aby zachować zgodność ze zmieniającymi się przepisami europejskimi, wprowadzamy nową opcję subskrypcji w krajach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii. W listopadzie zaoferujemy osobom korzystającym z Facebooka lub Instagrama i mieszkającym w tych regionach możliwość dalszego bezpłatnego korzystania z tych spersonalizowanych usług z reklamami lub wykupienia subskrypcji, aby nie widzieć reklam. Dopóki użytkownicy są subskrybowani, ich dane nie będą wykorzystywane w reklamach – wyjaśnia Meta. 

Wykupicie płatną subskrypcje? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz również: Z biletem kolejowym za darmo do muzeum

Zobacz również: Spalono toaletę na cmentarzu. Nagroda za wskazanie sprawcy
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

To ja skasuje